Ortopédia Cievne centrum Rehabilitácie Masáže Služby Kontakt Cenník Najbližší termín

Služby

Masáže

Masáže

Príďte sa k nám zrelaxovať po namáhavom dni. Bude sa o vás starať vyškolený personál, ktorý pre vás vyberie tie najvhodnejšie masáže. Či už máte zdravotné problémy, alebo sa len potrebujete na chvíľu uvoľniť a zabudnúť na každodenný stres, v ExpertMed nájdete všetky obľúbené procedúry v príjemnom prostredí.

Viac

Odstránenie kŕčových žíl laserom

Odstránenie kŕčových žíl laserom

Liečba kŕčových žíl (varixov) laserom predstavuje dnes jednu z najmodernejších a najúčinnejších metódu ich odstránenia. V porovnaní s klasickými chirurgickými liečebnými postupmi sú jej výhody predovšetkým vo výraznom skrátení práceneschopnosti, rýchlejšom hojení a lepšom kozmetickom efekte bez vzniku rozsiahlych jaziev.

Viac

Liečba rázovou vlnou

Liečba rázovou vlnou

Rázová vlna je to vysoko efektívna liečba bolesti pohybového aparátu dôverujú milióny ľudí na celom svete.

Viac

USG vyšetrenie bedrových kĺbov novorodencov

Sono kĺbikov novorodencov

Vyšetrenie bedrových kĺbov patrí medzi základné skríningové vyšetrenia novorodenca, ktoré by malo absolvovať každé dieťatko do veku 4 - 6 týždňov.

Viac

Infúzna liečba vitamínom C

Infúzna liečba vitamínom C

Doprajte si vysokodávkovú C-vitamínovú bombu! Cítite sa často unavený, prepracovaný, ste po operácii, úraze alebo prekonávate akútnu fázu zápalového ochorenia?

Viac

Online medicínska konzultácia

Online konzultácia

Rezervujte si online alebo video konzultáciu a získajte kvalitnú starostlivosť z bezpečia domova

Viac

Biomedicínsky výskum a projekty

Biomedicínsky výskum a projekty

Rozširujeme rámce výskumných projektov a urýchlujeme procesy inovácie, podporujeme informačné technológie v medicíne a vyvíjame diagnostické expertné systémy.

Viac